blogi

Põnevad artiklid nii Eestist, kui mujalt maailmast!

Nõuanded suvepäevade korraldamiseks

Nõuanded suvepäevade korraldamiseks

Hästi korraldatud suvepäevad toovad rõõmu ja ühendavad meeskonda. Kui hoolid oma inimestest, siis soovid neile pakkuda parimat. Siin on paar nippi, mis on abiks nii suvepäevade kui teiste firmaürituste korraldamisel.

Toimumiskoht

Suvepäevade toimumiskoha peaks valima juba varakult muidu võib juhtuda, et parimad kohad on juba teiste poolt broneeritud või ei saa suvepäevi korralda meelepärasel ajal.

Peo eesmärk

Suvepäevi võib korraldada väga erinevas võtmes, need võivad olla lihtsalt mõnusasti puhkamine, hoogsad ja sportlikud, osalejaid proovile panevad ja uusi elamusi pakkuvad, raju pidu, seal võib õppida uusi oskusi või treenida põhjalikult aga lõbusalt meeskonnatööd.

Tegevuste mitmekülgsus

Suvepäeva tegevused võiksid olla võimalikult mitmekülgsed, eriti oluline on see, kui pidulisi on palju – nii saab igaüks leida midagi, mis just talle kõige enam meeldib. Samas pea meeles, et puhkuse ajal peab inimene ikka puhata saama ja päevakavas peaks kindlasti ka natuke niisama olemise aega olema.

Nimekiri vajalikust

Kui korraldad suvepäevi ilma professionaalsete korraldajate abita, on sulle kindlasti abiks, kui teed endale nimekirja asjadest, mis tehtud peavad saama – pane sinna kirja kõik, mis teha on vaja, kuni salvrätikute ostmiseni – nii ei ole ohtu, et miski meenuks, kui oled juba peopaika sõitnud.

Ole valmis ilmamuutusteks

Kui oled planeerinud enamus suvepäevade tegevustest ja meelelahutusest õue siis oleks mõistlik tellida ka varjualused või suur telk, kus peolised saavad varju minna kui pidu peaks segama vihmahoog.

Ole paindlik

Kui sooja on 35 kraadi ja päike lõõskab, võib juhtuda, et rannaaeg venib pikemaks, kui sa esialgu planeerisid. Sellest ei ole midagi katki – peaaasi, et peolistel oleks hea olla!

Kas peole on oodata ka lapsi?

Kui peol osalevad ka lapsed, siis jälgi, et pidu oleks tore nii suurtele kui väikestele. Kui lapsi on rohkem, on vast mõistlik leida eraldi laste päevajuht ja koostada lastele eraldi päevaprogramm.

Muusika

Mõtle muusikavalik enne pidu läbi. Pane CD-plaadid valmis või loo arvutisse peoks eraldi kataloog. Muuiska võiks mängida juba külaliste saabudes, et vältida piinlikku vaikust.

Tervita külalisi

Sõltumata sellest, kas oled kutsunud  kakskümmend või kakssada  inimest, on meeldiv kui ettevõtte juhid isiklikult külalisi vastu võtavad ja tervitavad. Pidulikematel juhtudel võid ette valmistada kõne, et saabujaid enne sööma asumist veelkord tervitada ja tänada.

Tunnusta

Ükskõik, kas täiskasvanud või lapsed, kõik me tahame tunnustust. Leia viise, kuidas võimalikult paljud peolised saaksid tunda eduemeotsiooni ja esiletõstmist.

Jäädvusta

Lepi kokku, kes sinu seltskonnast tegeleb pildistamisega ning suurema sündmuse puhul tasuks kindlasti mõelda professionaalse fotograafi kasutamisele.